Aktuálně

24.06.2020 20:08

Finále A - 1/2 místo

so 27.06 16.30 Štíty - Loštice

ne 12.07 16.30 Loštice - Štity

Finále B - 3/4 místo

ne 28.06 16.30 Bratrušov - Lesnice

so 11.07 13.30 Lesnice - Bratrušov

Finále C - 5/6 místo

ne 28.06 16.30 Sudkov - Zvole

so 11.07 16.30 Zvole - Sudkov

Finále D - 7/8 místo

so 27.06 16.30 Nový Malín - Leština

ne 12.07 13.30 Leština - Nový Malín
 
24.06.2020 15:21

skupina A - o 1-4 místo

So 13.06 13:30 Štíty - Bratrušov 4:1 (3:0)

střelci:Skoumal Luděk 2x, Jandejsek Martin, Verner Tomáš - Cakirpaloglu Antonios

Ne 21.06 16:30 Bratrušov - Štíty 1:5 (1:4) - postup Štíty

střelci: Kobza Martin - Nykel Šimon, Šponar Jaroslav, Doležel Tomáš, Jandejsek Martin, Skoumal Luděk

Ne 14.06 13:30 Loštice - Lesnice 2:3 (0:3)

střelci: Selinger Jan, Čulík František - Křenek Lukáš 3x

So 20.06 16:30 Lesnice - Loštice 0:2 (0:1) - postup Loštice

střelci: x - Strouhal Petr, Faltýnek Rostislav

Skupina B - o 5-8 místo

So 13.06 17:00 Sudkov - Leština  7:2 (1:0)

střelci:  2-2x, Scheuter David, Hudlík Slávek, Vepřek Tomáš, Straka Miroslav, Kobza Tomáš - Puchr Martin, Kejík Michal

Ne 21.06 13:30 Leština - Sudkov 0:2 (0:1) - postup Sudkov

střelci:  x - Krňávek Adam, Kobza Tomáš

Ne 14.06 16:30 Nový Malín - Zvole 1:4 (1:3)

střelci: Diblík Jakub - Nejedlý Ondřej, Nejedlý Daniel, Ospálek Lukáš, Havlíček David

So 20.06 13:30 Zvole - Nový Malín 3:1 (0:1) - postup Zvole

střelci: Nejedlý Ondřej, Ospálek Lukáš, Havlíček David - Pospíšil Lukáš

Tabulka střelců:

Jandejsek Martin Štíty 6
Faltýnek Rostislav Loštice 5
Křenek Lukáš Lesnice 4
Nejedlý Ondřej Zvole 3
Kobza Martin Bratrušov 2
Prucek Marek Bratrušov 2
Nedoma Filip Loštice 2
Šmirg Dušan Loštice 2
2x 2 Sudkov 2
Kobza Tomáš Sudkov 2
Skoumal Luděk Štíty 2
Havlíček David Zvole 2
Ospálek Lukáš Zvole 2
Cakirpaloglu Antonios Bratrušov 1
Málek Marek Bratrušov 1
Vamkavaš Filip Bratrušov 1
Glozyga Jiří Lesnice 1
Roubalík Štěpán Lesnice 1
Kejík Michal Leština 1
Puchr Martin Leština 1
Šafář David Leština 1
Bednařík Adam Loštice 1
Čulík František Loštice 1
Gereš Jan Loštice 1
Morávek Roman Loštice 1
Selinger Jan Loštice 1
Strouhal Petr Loštice 1
Vinkler Jiří Loštice 1
Volek Jan Loštice 1
Bauer Jakub Nový Malín 1
Diblík Jakub Nový Malín 1
Ladislav Jakub Nový Malín 1
Pospíšil Lukáš Nový Malín 1
Hudlík Slávek Sudkov 1
Krňávek Adam Sudkov 1
Pospíšil Lukáš Sudkov 1
Scheuter David Sudkov 1
Straka Miroslav Sudkov 1
Vepřek Tomáš Sudkov 1
Doležel Tomáš Štíty 1
Doležel Tomáš Štíty 1
Nykel Šimon Štíty 1
Šponar Jaroslav Štíty 1
Verner Tomáš Štíty 1
Havlíček Filip Zvole 1
Nejedlý Daniel Zvole 1
Ospálek Jakub Zvole 1

 

09.06.2020 20:24

skupina A - o 1-4 místo

So 13.06 13:30 Štíty - Bratrušov

Ne 14.06 13:30 Loštice - Lesnice

odvety:

So 20.06 16:30 Lesnice - Loštice

Ne 21.06 16:30 Bratrušov - Štíty

 

Skupina B - o 5-8 místo

So 13.06 17:00 Sudkov - Leština

Ne 14.06 16:30 Nový Malín - Zvole

odvety:

So 20.06 15:00 Zvole - Nový Malín

Ne 21.06 13:00 Leština - Sudkov

08.06.2020 18:25

06.06 2020 13:30 Sudkov - Lesnice 1:2 (1:1) - postup LESNICE

střelci: Pospíšil Lukáš - Roubalík Štěpán, Křenek Lukáš

 

06.06 2020 16:30 Štíty - Leština 4:0 (3:0) - postup ŠTÍTY

střelci: Jandejsek Martin 3x, Doležel Tomáš - X

 

07.06 2020 13:30 Loštice - Zvole 7:1 (3:1) - postup LOŠTICE

střelci: Faltýnek Rostislav 2x, Volek Jan, Vinkler Jiří, Morávek Roman, Nedoma Filip, Gereš Jan - Ospálek Jakub

 

06.06 2020 13:30 Bratrušov - Nový Malín 2:0 (1:0) - postup BRATRUŠOV

střelci: Málek Marek, Kobza Martin - X

Nasazení do košů pro los 2.kola:

A: Lesnice, Štíty, Loštice, Bratrušov

B: Sudkov, Leština, Zvole, Nový Malín

TABULKA STŔELCŮ:

Faltýnek Rostislav Loštice 4
Jandejsek Martin Štíty 4
Prucek Marek Bratrušov 2
Nedoma Filip Loštice 2
Šmirg Dušan Loštice 2
Kobza Martin Bratrušov 1
Málek Marek Bratrušov 1
Vamkavaš Filip Bratrušov 1
Glozyga Jiří Lesnice 1
Křenek Lukáš Lesnice 1
Roubalík Štěpán Lesnice 1
Šafář David Leština 1
Bednařík Adam Loštice 1
Gereš Jan Loštice 1
Morávek Roman Loštice 1
Vinkler Jiří Loštice 1
Volek Jan Loštice 1
Bauer Jakub Nový Malín 1
Ladislav Jakub Nový Malín 1
Pospíšil Lukáš Sudkov 1
Doležel Tomáš Štíty 1
Havlíček Filip Zvole 1
Nejedlý Ondřej Zvole 1
Ospálek Jakub Zvole 1

 

01.06.2020 10:21

Výsledky 1.kola - 1.utkání

30.05.2020 13:30 Nový Malín - Bratrušov 2:3(1:2)  

  střelci: Bauer Jakub, Ladislav Jakub - Prucek Marek 2x, Vamkavaš Filip

 

30.05.2020 16:30 Zvole - Loštice 2:6 (1:2) 

  střelci: Nejedlý Ondřej, Havlíček Filip - Nedoma Filip, Bednařík Adam, Faltýnek Rostislav 2x, Šmirg Dušan 2x 

 

31.05.2020 13:30 Leština  - Štíty 1:1 (0:1)

  střelci: Šafář David - Jandejsek Martin

 

31.05.2020 16:30 Lesnice - Sudkov 1:0 (0.0) 

  střelci: Glozyga Jiří - X

20.05.2020 21:17

Vážení sportovní přátelé.

Vzhledem k uvolnění omezujících podmínek pořádání sportovních akcí se náš oddíl rozhodl uspořádat akci "Vesnická derby liga" za účastí oddílů: Tělovýchovná jednota SOKOL NOVÝ MALÍN, Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov, TJ Sportovní klub Zvole, SK Loštice 1923, TJ Sokol Leština, TJ SOKOL ŠTÍTY, Sokol Sudkov a TJ Sokol Lesnice.

Dle rozlosování 20.05.2020 se první kolo a odvety budou hrát:

30.05.2020 13:30 Nový Malín - Bratrušov odveta 07.06. 16:30

30.05.2020 16:30 Zvole - Loštice odveta 07.06. 13:30

31.05.2020 13:30 Leština  - Štíty odveta 06.06. 16:30

31.05.2020 16:30 Lesnice - Sudkov odveta 06.06. 13:30

Dále bude provedeno nové rozlosování vítězů a poražených dvojutkání. Každé mužstvo odehraje 6 zápasů.

03.11.2019 19:28

Upoutávka na společenské akce

20.06.2020 sobota Leznické taneček - vzhledem k uvolnění karantény bylo rozhodnuto, že se akce uskuteční v povoleném rozsahu. Budeme aktualizovat.

08.06.2019 21:48

Vítězstvím v zápase hraném 08.06.2019 v Novém Malíně si naše mužstvo mužů A zajistilo první místo v I.B. třídě skupině "C" s právem postupu do I.A.třídy KFS. V našem fotbalovém oddíle se jedná o historický úspěch a zhodnocení dlouhodobé práce obětavých činovníků a  přístupu hráčů k našemu oddílu. I přes pocit velké radosti vzpomínáme na toho kdo položil základy tohoto úspěchu - Richarda Loserta. Richarde děkujeme a nezapomínáme. Je to i tvůj úspěch.

 

MISTŘI I.B Olomouckého KFS !!!

25.08.2018 20:17

FOTBALOVÝ ODDÍL:

Do nového soutěžním ročníku 2019-2020 přihlašujeme opět 7 mužstev.

I.A.třída KFS Olomouc: muži A

OP Šumperk: muži B, dorost, starší žáci, dvě mužstva starší přípravky a mladší přípravku.

O zápasech těchto mužstev budete pravidelně informováni v příslušných záložkách těchto stránek.

VODÁCKÝ ODDÍL:

Hlavním bodem činnosti v roce 2019 bude Putování po řece HRON.

 

 

TRÉNINKY MLÁDEŽE

O začátku tréninků budete informováni svými trenéry.

Úprava webu

Pozvánka na utkání

03.11.2019 19:18

Neděle 03.11.2019

Zápasy dnešního dne skončila podzimní část soutěžního ročníku 2019-2020.

 

Odehraná utkání

25.08.2019 18:47
Sobota 24.08.2019 Muži B Lesnice - Úsov...
18.08.2019 16:37
Sobota 17.08.2019 Muži A Bohdíkov - Lesnice...
Záznamy: 7 - 8 ze 39
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

NAŠI SPONZOŘI

Obec Lesnice

 
 
Činnost TJ Sokol Lesnice je finančně podporována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy
 
 
Olomoucký kraj
finančně přispívá na celoroční sportovní činnost oddílu
 
 
Pivovar HOLBA, a.s.
 
HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o.
Ing. Vepřek Vlastimil - ekonomický poradce

 

 

Kontakt

TJ Sokol Lesnice, z. s. č.p. 183
Lesnice 789 01

Jan Knobloch,
předseda TJ - statutární orgán TJ
tel: 724776942

Ing. Jiří Smrček
sekretář TJ a fotbalového oddílu,
- statutární orgán TJ
tel:778083330

Mgr. Petr Kondler
předseda fotbalového oddílu tel:604101696

Pavel Knobloch
předseda vodáckého oddílu
tel:777620188

Petr Zloch
předseda tenisového oddílu
tel: 604716812

Ing. Juraj Chovanec
předseda badmintonového oddílu
tel: 724958994


Knobloch Jan
pořádání společenských akcí
724776942
lesnice@centrum.cz