1.A třída sk.A Muži

1. kolo

Neděle 9. 8. 2020 17:00

TJ Sokol Lesnice - Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)

130 diváků Lesnice 2020710A2A0102

Rozhodčí: Straka Michal - Šebesta Vratislav, Kaňok Martin.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00

SK Chválkovice TJ Sokol Lesnice 5:0 (1:0)

60 diváků Chvalkovice,tráva 2020710A2A0207

Rozhodčí: Doležal David - Slota Marek, Rosskohl Ladislav.

3. kolo

Neděle 23. 8. 2020 16:30

TJ Sokol Lesnice - Olomouc - Chomoutov 3:0 (1:0)

169 diváků Lesnice 2020710A2A0301

Rozhodčí: Matulík Radek - Brázdil Petr, Němec Filip.

4. kolo

Neděle 30. 8. 2020 16:30

TJ Sokol Lesnice - SK PASEKA 3:0 (2:0)

250 diváků Lesnice 2020710A2A0407

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Chládek Miroslav, Šrejma Robert.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00

FK Bohdíkov - TJ Sokol Lesnice 2:1 (1:0) Pen: 5:4

150 diváků Bohdíkov 2020710A2A0502

Rozhodčí: Polanský Jan - Dorušák Jiří, Dokoupil Petr.

6. kolo

Neděle 13. 9. 2020 16:00

TJ Sokol Lesnice - Sokol Konice 0:4 (0:3)

159 diváků Lesnice 2020710A2A0606

Rozhodčí: Molík Jan - Doležal David, Kreif Miroslav.

7. kolo

Neděle 20. 9. 2020 15:30

SK Haňovice - TJ Sokol Lesnice 0:4 (0:0)

120 diváků Kluzovo 30,tráva 2020710A2A0703

Rozhodčí: Votava Matěj - Winkler Tomáš, Zemánek Pavel. Delegát: Balcárek Jiří.

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 15:30

TJ Sokol Lesnice - SK Náměšť na Hané 0:3 (0:2)

49 diváků Lesnice 2020710A2A0805

Rozhodčí: Matulík Radek - Sedláček Libor, Brázdil Petr.

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00

1.FC Olešnice - TJ Sokol Lesnice 2:0 (2:0)

50 diváků tráva 2020710A2A0904

Rozhodčí: Straka Michal - Kreif Miroslav, Šmíd Jaroslav.

10. kolo

Neděle 11. 10. 2020 15:00

TJ Sokol Lesnice - SK Řetězárna 2:0 (1:0)

Lesnice 2020710A2A1004

Rozhodčí: Bašný Petr - Dorušák Jiří, Brázdil Petr.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30

FK Hlubočky - TJ Sokol Lesnice

Hlubočky 2020710A2A1105

12. kolo

Neděle 25. 10. 2020 14:30

TJ Sokol Lesnice - Sokol Troubelice

Lesnice 2020710A2A1203

13. kolo

Neděle 1. 11. 2020 14:00

TJ Sokol Lesnice - Maletín

Lesnice 2020710A2A1306

14. kolo

Sobota 7. 11. 2020 14:00

Bělkovice-Lašťany - TJ Sokol Lesnice

tráva 2020710A2A1402

16. kolo

Neděle 28. 3. 2021 15:00

Olomouc - Chomoutov - TJ Sokol Lesnice

Chomoutov, ul.Horecká 2020710A2A1601

17. kolo

Neděle 4. 4. 2021 15:30

SK PASEKA - TJ Sokol Lesnice

Paseka,tráva 2020710A2A1707

18. kolo

Neděle 11. 4. 2021 15:30

TJ Sokol Lesnice - FK Bohdíkov

Lesnice 2020710A2A1802

19. kolo

Neděle 18. 4. 2021 16:00

Sokol Konice - TJ Sokol Lesnice

Konice, UMTRA 2020710A2A1906

20. kolo

Neděle 25. 4. 2021 16:00

TJ Sokol Lesnice - SK Haňovice

Lesnice 2020710A2A2003

21. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:30

SK Náměšť na Hané - TJ Sokol Lesnice

tráva 2020710A2A2105

22. kolo

Neděle 9. 5. 2021 16:30

TJ Sokol Lesnice - 1.FC Olešnice

Lesnice 2020710A2A2204

23. kolo

Sobota 15. 5. 2021 17:00

SK Řetězárna - TJ Sokol Lesnice

Česká Ves 2020710A2A2304

24. kolo

Neděle 23. 5. 2021 17:00

TJ Sokol Lesnice - FK Hlubočky

Lesnice 2020710A2A2405

25. kolo

Neděle 30. 5. 2021 17:00

Sokol Troubelice - TJ Sokol Lesnice

Troubelice,tráva 2020710A2A2503

26. kolo

Neděle 6. 6. 2021 17:00

Maletín - TJ Sokol Lesnice

Maletín 2020710A2A2606

15. kolo

Neděle 13. 6. 2021 17:00

TJ Sokol Lesnice - SK Chválkovice

Lesnice 2020710A2A1507

 

Kontakt

TJ Sokol Lesnice, z. s. č.p. 183
Lesnice 789 01

Jan Knobloch,
předseda TJ - statutární orgán TJ
tel: 724776942

Ing. Jiří Smrček
sekretář TJ a fotbalového oddílu,
- statutární orgán TJ
tel:778083330

Mgr. Petr Kondler
předseda fotbalového oddílu tel:604101696

Pavel Knobloch
předseda vodáckého oddílu
tel:777620188

Petr Zloch
předseda tenisového oddílu
tel: 604716812

Ing. Juraj Chovanec
předseda badmintonového oddílu
tel: 724958994


Knobloch Jan
pořádání společenských akcí
724776942
lesnice@centrum.cz