SEFRAN- OP Muži

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00

Sokol Lesnice "B" - Sokol Hrabišín 2:3 (1:2)

80 diváků Lesnice 2020715A1A0102

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Blaťák Adam, Vít Vojtěch.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00

Baník Staré Město - Sokol Lesnice "B" 5:0 (0:0)

100 diváků Staré Město 2020715A1A0207

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

3. kolo

Pátek 21. 8. 2020 17:30

Sokol Lesnice "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 3:2 (1:0) Pen: 4:2

80 diváků Lesnice 2020715A1A0301

Rozhodčí: Janků Milan - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30

Sokol Lesnice "B" - SK Loštice 1923 "B" 1:0 (0:0) Pen: 4:3

85 diváků Lesnice 2020715A1A0407

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Žák Ludvík, Slončík Ladislav.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00

Sokol Leština "A" - Sokol Lesnice "B" 3:0 (0:0)

80 diváků Leština 2020715A1A0502

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Šula Oldřich, Švancarová Jaroslava.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30

Jiskra Oskava - Sokol Lesnice "B" 6:1 (3:0)

50 diváků Oskava 2020715A1A0703

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Provazník Jan, Šula Oldřich.

6. kolo

Středa 23. 9. 2020 17:00

Sokol Lesnice "B" - FC Dubicko 1:2 (0:1)

80 diváků Lesnice 2020715A1A0606

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30

Sokol Lesnice "B" - FK Úsov 2:1 (1:1) Pen: 5:4

47 diváků Lesnice 2020715A1A0805

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Janků Milan, Horáček Miroslav.

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00

Sokol Jestřebí - Sokol Lesnice "B" 8:1 (5:1)

45 diváků Jestřebí 2020715A1A0904

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Provazník Jan, Horáček Miroslav.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00

Sokol Lesnice "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Lesnice 2020715A1A1004

Rozhodčí: Janků Milan - Horáček Miroslav, Krejčí David.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 15:00

TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Lesnice "B"

Rapotín 2020715A1A1105

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30

Sokol Lesnice "B" - Sokol Třeština

Lesnice 2020715A1A1203

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 10:00

FC Juventus Sokol Lesnice "B" Poznámka: , Původní termín: 01.11.2020 14:30

Moravičany 2020715A1A1306

14. kolo

Neděle 21. 3. 2021 15:00

Sokol Hrabišín - Sokol Lesnice "B"

Hrabišín 2020715A1A1402

15. kolo

Sobota 27. 3. 2021 15:00

Sokol Lesnice "B" - Baník Staré Město

Lesnice 2020715A1A1507

16. kolo

Sobota 3. 4. 2021 15:30

Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Lesnice "B"

Bratrušov 2020715A1A1601

17. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:30

SK Loštice 1923 "B" - Sokol Lesnice "B"

Loštice 2020715A1A1707

18. kolo

Sobota 17. 4. 2021 16:00

Sokol Lesnice "B" - Sokol Leština "A"

Lesnice 2020715A1A1802

19. kolo

Neděle 25. 4. 2021 15:00

FC Dubicko - Sokol Lesnice "B"

Dubicko 2020715A1A1906

20. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:30

Sokol Lesnice "B" - Jiskra Oskava

Lesnice 2020715A1A2003

21. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:00

FK Úsov - Sokol Lesnice "B"

Úsov 2020715A1A2105

22. kolo

Sobota 15. 5. 2021 16:30

Sokol Lesnice "B" - Sokol Jestřebí

Lesnice 2020715A1A2204

23. kolo

Sobota 22. 5. 2021 17:00

SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Lesnice "B"

Sobotín 2020715A1A2304

24. kolo

Sobota 29. 5. 2021 17:00

Sokol Lesnice "B" - TJ Jiskra Rapotín "B"

Lesnice 2020715A1A2405

25. kolo

Sobota 5. 6. 2021 17:00

Sokol Třeština - Sokol Lesnice "B"

Třeština 2020715A1A2503

26. kolo

Sobota 12. 6. 2021 17:00

Sokol Lesnice "B" - FC Juventus

Lesnice 2020715A1A2606

 

 

Kontakt

TJ Sokol Lesnice, z. s. č.p. 183
Lesnice 789 01

Jan Knobloch,
předseda TJ - statutární orgán TJ
tel: 724776942

Ing. Jiří Smrček
sekretář TJ a fotbalového oddílu,
- statutární orgán TJ
tel:778083330

Mgr. Petr Kondler
předseda fotbalového oddílu tel:604101696

Pavel Knobloch
předseda vodáckého oddílu
tel:777620188

Petr Zloch
předseda tenisového oddílu
tel: 604716812

Ing. Juraj Chovanec
předseda badmintonového oddílu
tel: 724958994


Knobloch Jan
pořádání společenských akcí
724776942
lesnice@centrum.cz